Spôsoby doručenia a platby

Spôsoby doručenia a platby

PLATBY

Kúpnu cenu môže kupujúci uhradiť predávajúcemu prevodom na účet a dobierkou (max. hodnota objednávky v prípade dobierky je 50 €).

Bankovým prevodom na účet vopred – Po prijatí vašej objednávky vám zašleme číslo účtu a variabilný symbol, ktorý je potrebné pri zasielaní úhrady uviesť. Pri bankovom prevode zaplatíte za tovar vopred, vkladom na náš bankový účet. Prosíme Vás, aby by ste sumu uhradili až po obdržaní faktúry a spresnení poštovného. Tovar posielame iba ak suma je pripísaná na náš bankový účet.  

názov účtu: Pro Viator spol. s r.o.

IBAN: SK89 0900 0000 0051 3340 4853

SWIFT: GIBASKBX   

Do variabilného symbolu je potrebné uviesť ID objednávky! Tovar vám odošleme až po prijatí platby.

Dobierka - platba pri prevzatí tovaru (max. možná hodnota objednávky v prípade dobierky je 50 €). – Tovar hradíte v hotovosti poštovému doručovateľovi alebo na pošte.

Paypal účet – Pri prevode peňazí na paypal účet bogararchery@gmail.com je pripočítaná k celej objednávke 0,05% paypal poplatok.  Do variabilného symbolu je potrebné uviesť ID objednávky. Tovar posielame iba ak suma je pripísaná na náš paypal účet.

DODACIE PODMIENKY

Dodacia lehota začína plynúť dňom prijatia záväznej objednávky, ktorá obsahuje všetky potrebné údaje na jej vybavenie. Objednávka je akceptovaná a expedovaná v lehote do 2 pracovných dní. V prípade, ak sa objednaný tovar nenachádza na sklade, predávajúci sa zaväzuje bezodkladne o tom upovedomiť kupujúceho a dohodnúť sa s ním na ďalšom postupe.

DORUČENIE TOVARU

Tovary doručujeme v rámci i mimo Slovenskej republiky prostredníctvom služieb Slovenskej pošty alebo GLS . Doručenie sa riadi platnými podmienkami Slovenkej pošty, pričom si možete vybrať z ponúkaných možností:

Balík na adresu – Zásielka je doručená v pracovné dni na vami zvolenú adresu. V prípade nezastihnutia adresáta je zásielka uložená na pošte. Slovenská pošta o uložení informuje adresáta zaslaním SMS avíza alebo zanechaním písomného oznámenia.

Balík na poštu – Balík na poštu je služba určená zákazníkom uprednostňujúcim dodanie zásielky na ľubovoľnú poštu podľa vlastného výberu, ktorá sa nachádza napríklad v blízkosti zamestnania. Balík je dodáný na jednu z viac ako 1400 pôšt už druhý pracovný deň po dni podania. O uložení balíka na pošte je zákazník informovaný prostredníctvom sms alebo e-mailu. Balík vydá pošta adresátovi alebo oprávnenému prijímateľovi po preukázaní totožnosti.

Adresu pošty zadajte v "Môj účet" do adresára  ("Upraviť adresár") alebo v pokladni, v podrobnostiach o dodaní ("Chcem použiť novú adresu").

Príklad: Meno: Vaše meno, Priezvisko: Vaše priezvisko, Spoločnosť: Pošta Komárno 1, Adresa 1: Damjanichova 3, Mesto: Komárno, PSČ: 94501

Expres Kuriér – Služba určená na rýchle doručenie tovaru v rámci celého Slovenska. 

Vlastná doprava – V závislosti od objemu a typu objednaného tovaru.